EN

Spolupracujúce subjekty a noví členovia

RepaNet, o. z.

RepaNet je občianske združenie založené v roku 2006 ako nezisková mimovládna organizácia aktívna v oblasti odpadového hospodárstva.

V roku 2008 založilo chránenú dielňu zameranú na montáž a kompletovanie dielov, ktorá pravidelne spolupracuje najmä s automobilovými producentmi na Slovensku.

Na základe účasti vo viacerých medzinárodných projektoch odpadového hospodárstva RepaNet o.z. disponuje skúsenými odborníkmi na zhodnocovanie, likvidáciu a nakladanie s odpadom, najmä s nebezpečným a elektro odpadom. Poskytuje odborné poradenstvo a spracováva metodiky a odborné štúdie aj pre batériový priemysel a má potenciál zapájať sa do výskumno-vývojových aktivít zameraných na témy akými sú druhý život batérií, či regenerácia rôznych druhov kvapalín.

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.