EN

Spolupracujúce subjekty a noví členovia

ZSE Energia a.s. 

ZSE Energia, energetická spoločnosť so sídlom na Slovensku, má viac ako 95-ročné skúsenosti na trhu s elektrinou v strednej Európe. Je súčasťou najväčšej európskej energetickej skupiny E.ON. Patrí medzi najinovatívnejších dodávateľov elektriny a plynu vo svojom regióne.

Spoločnosť má vyše 1 000 000 zákazníkov a ročne dodáva 9 TWh energie. S cieľom zvyšovať kvalitu služieb pre zákazníkov, každoročne investuje do rozvoja nových produktov, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu a využívajú predovšetkým obnoviteľné zdroje. Vďaka produktu Zelená elektrina a fotovoltickým riešeniam s virtuálnou alebo fyzickou batériou, môžu všetci jej zákazníci využívať elektrinu z obnoviteľných zdrojov, ktorú si buď zakúpia alebo sami vyrobia.

ZSE Energia patrí na Slovensku k lídrom v oblasti zodpovedného podnikania a dlhodobo iniciuje a podporuje projekty na ochranu životného prostredia.

Medzi jej kľúčové činnosti patrí:

• predaj elektriny a plynu

• komplexné riešenia zamerané na využite obnoviteľných zdrojov a technológie pre inteligentné domácnosti

• budovanie nabíjacích staníc a rozvoj e-mobility na Slovensku

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.