EN

Zakladajúci členovia

MATADOR Holding, a. s.

MATADOR Group si vybudovala kľúčovú pozíciu na stredoeurópskom trhu ako systémový dodávateľ riešení pre automobilový a všeobecný priemysel.

Spoločnosť bola založená v roku 1905 a výrazne sa podieľala na rozvoji slovenského priemyslu. Pre zákazníkov po celom svete poskytuje služby, ktoré pomáhajú formovať svet mobility.

Či ide o inžiniering a dizajn automobilov alebo sériovú výrobu štrukturálnych dielcov, je MATADOR Group vždy pripravená ponúknuť maximum. V tomto ju podporuje aj široké portfólio priemyselných služieb zahŕňajúce automatizáciu, výrobu lisovacích nástrojov, ako aj všeobecné strojárstvo. Spolu toto portfólio poskytuje stabilný základ možností, ktoré privádzajú myšlienky k životu. Približne 2 500 zamestnancov spoločnosti pracuje na Slovensku, Česku a Rusku.

Táto globálna orientácia umožňuje firme dodávať zákazníkom najlepšie služby načas a vo vysokej kvalite, čo považuje za základ toho, aby sa pre nich stala prvou voľbou.

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.