EN

Spolupracujúce subjekty a noví členovia

MTS spol.s r.o. 

MTS je automatizačná spoločnosť z Oravy. Od roku 1996 pomáha firmám inovovať výrobu pomocou moderných a inteligentných technológií. Spoločnosť má obchodné kancelárie v Bratislave a Košiciach a nové prevádzky v Liptovskom Mikuláši a v Banskej Bystrici. 

Výrobné technológie od MTS nájdete takmer vo všetkých priemyselných odvetviach od automotive až po potravinárstvo. Na Slovensku je MTS obohodným zastúpením značiek Bosch, Rexroth, Schmidt, Cognex, Aventics, Universal Robots a MiR.

Nedávno začala MTS s predajom vlastného softvéru Inxton, ktorý urýchľuje programovanie riadenia PLC o 70%. Taktiež spustila výrobu batériových úložísk pre efektívne hospodárenie s elektrinou v spolupráci s nórskou spoločnosťou Pixii.

Za svoje hospodárske výsledky a nadštandardný prístup k zamestnancom spoločnosť získala v mene jej zakladateľa Juraja Habovštiaka tituly EY Podnikateľ roka 2019 a Trend Manažér roka 2020. 

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.