EN

Spolupracujúce subjekty a noví členovia

Slovenské elektrárne – energetické služby, s.r.o.

Spoločnosť Slovenské elektrárne – energetické služby, s.r.o. je na trhu už od roku 2009  a s dôrazom na vysokú kvalitu služieb, inovácie a otvorený prístup si získala tisíce spokojných zákazníkov v súkromnom a verejnom sektore.

Začínali sme ako dodávateľ elektriny, postupne sa súčasťou našich obchodných aktivít stala aj dodávka plynu a tepla.

Dnes môžeme povedať, že sme jedinou spoločnosťou, ktorá dokáže pokryť všetky energetické potreby svojich zákazníkov, od výroby a dodávky elektriny, plynu a tepla, cez komplexné riešenia energetickej efektívnosti, až po energetický manažment a poradenstvo.

Vďaka energetickým službám s garantovanou úsporou (EPC) dokážeme prefinancovať aj komplexné projekty zamerané na zvyšovanie energetickej efektívnosti. Dodávame energetické riešenia pre Národný futbalový štadión, viaceré developerské projekty a priemyselné podniky, a pomáhame tak našim zákazníkom šetriť energiu, čas aj peniaze.

Zárukou stability, odbornosti a finančnej sily je naša materská spoločnosť Slovenské elektrárne, a.s.

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.